середа, 12 листопада 2014 р.

Як вчитися за допомогою сучасних помічників? (UA)

    Як вчитися з допомогою сучасних помічників?

Все частіше можна почути, що сучасній молоді потрібно вчитись швидше ніж їхнім попередникам. Воленс-ноленс ми стаємо залажними від новітніх технологій, ми стаємо датасексуалами (прикладова картинка нижче). Хтось бачить в цьому загрозу і перебирається жити на хутір, або у гори подальше від Вай Фай, а хтось інсталює всі можливі аплікації і користується ними нон стоп. Проте в більшості випадків ми не знаємо про практичне застосування мобільних аплікацій, кількість яких росте великими темпами. Тому я вирішив порекомендувати декілька основних додатків у власній роботі, що значно полегшують процес навчання, праці:
    Чому:
- попередники не мали ПК в своєму користуванні починаючи від 2000 р. і раніше
- сучасна молодь уже народжується з ДНК новітніх технологій - ability to hack
- начившись рибалити, Ви не будете голодні - прислівя від мого батька
    Для кого:
- для студентів
- для "просунутих" у технологіях учнів
- для усіх, хто хоче мати порядок у свої повсякденній роботі, особливо тоді, коли результат залежить від дій інших людей  
   Мої рекомендації:  
1.  evernote.com загальний нотатник. Зручний, інтегрований на більшість гаджетів. Постійно під рукою. Ніколи не загубите свої нотатки.
2. trello.com усі завдання, або дошка до зроблення і готових речей (візуально приємно дивитись на готові проекти, завдання). Використовують групи людей, лідери проектів. 
3. casual.pm сам процес виконання з кінцевими даними. Більш конкретний спосіб зробити діло і проконтролювати кожну ланку виконання, або невиконання відповідального. * для студентів і працівників університету: якщо написати емейл то можна отримати безкоштовний аккаунтСам факт можливості користання, заохочує користуватись даним знаряддям, яке спректували в Україні.

Використовуйте знання з користю. В цей час потік інформацї (потрібної і зайвої) змітає усе на своєму шляху, як цунамі. Проте, хто осідлає цю хвилю, стане професіоналом у любій справі. Все що потрібно для цього - це дослідити свої можливості та постійно саморозвиватися. 

    Для тих, хто хоче більше пізнати може дослідити український портал по самоосвіті
prometheus.org.ua і світовий відповідник coursera.org