Головне завдання інформаційної ери: Зрозуміти як користуватись постійно зростаюючу кількість інформації, яка лється на нас з усіх можливих і неможливих джерел. Сучасні технології дають доступ до всіх аспектів приватного життя в колі: компанія - клієнт. Єдине місце до сховку - хатинка в горах без доступу до інтернету.
В такому ритмі життя, коли кількість інформації зростає, сам месседж має більше шансів із малим обємом. Науковцями встановленно цікавий факт: Більшість користувачів інтернету читає лише 20 % доступного в мережі. В середньому від 200 до 1250 знаків. (журнал Експеримент)
Галопуючий ритм дає шанс молодим і професійним заявити про себе чітко, лаконічно і з використання мінімум слів.
Що для цього потрібно мати (it is a must):
- Приклад (портфоліо) робіт графіка і робіт - valentinadefilippo.co.uk, своє інтерактивне портфоліо теж можна зробити на порталі - thinglink.com З допомогою авторка змогла компресувати опис війни - poppyfield.org, що дає загальну картину подій, з використанням мінімум тексту.
- використовувати інфографіку-Infographics
- spritesapp.com - odyssey.js - storytelling
- Постійний розвиток. Все більше повстає нових проектів, які мають досвід і ним залюбки діляться. Таким прикладом є osvita.Mediasapiens.ua (цікава назва інформаційного порталу неодмінно зацікавить думаючих)
Для кого:
- для тих хто працює в рекламі, маркетинзі (приклад - artscribe.info)
- для журналістів
- для студентів
Хороший приклад успішних людей, які з допомогою інфографіки добиваються свого (ссилка), а також приклад мікросайту, котрий графічно продуманий до найменших деталей (ссилка).
А для тих, хто хоче стати ГРАФІЧНИМ ДИЗАЙНЕРОМ (дезайцем), я рекомендую попробути це ремесло з допомогою українського проекту - ссилка
Уміння оперувати даними дає можливість виокремлювати певні закономірності, як у прикладі того, в чому подібні між собою країни. До уваги береться перегляд Youtube - проект whatwewatch.mediameter.org (автор - Е.Цукреман)
Уміння оперувати даними дає можливість виокремлювати певні закономірності, як у прикладі того, в чому подібні між собою країни. До уваги береться перегляд Youtube - проект whatwewatch.mediameter.org (автор - Е.Цукреман)

Для тих, хто хоче попробувати себе в ролі графічного дизайнера, пропоную пройти просту онлайн гру - type.method.ac
Що може дати уміння конвертувати великі дані? Простий приклад застосування в відео.
Для тих, хто любить почитати, рекомендую 10 книг про інфографіку та візуалізацію інформації.
Хороше портфоліо це уже пів роботи, та майже згода потенційного кліента - ua.melekhovets.com